Subiekt gt miejsce wystawienia faktury

Pobierz

W oknie, które się wyświetli ustawić domyślne Miejsce wystawienia.Program może automatycznie pobierać tę wartość z danych podmiotu lub danych magazynu.Aby zmienić miejsce pobierania danych o miejscowości wystawienia dla faktury VAT sprzedaży zaliczkowej, należy: 1.. Przejść do modułu Parametry - Faktura VAT sprzedaży zbiorcza.. Do wyboru są 3 możliwości, takie jak:Aby zmienić miejsce pobierania danych o miejscowości wystawienia dla faktury VAT sprzedaży zaliczkowej, należy: 1.. Określić domyślne pobieranie Miejsca wystawienia i zatwierdzić przyciskiem Zapisz.Dla tych, którzy chcą się dowiedzieć więcej przygotowaliśmy szkolenie Subiekt GT krok po kroku, w .Aby określić domyślne miejsce wystawienia dla faktury sprzedaży, należy: 1.. Przejść do modułu Parametry - Faktura VAT sprzedaży zaliczkowa.. Pewno jest tak że WZ-ka oznacza wyjście towaru towaru ze sklepu - ale tak nie jest - klient odbiera towar w dniu wystawienia faktury.Aby określić domyślne miejsce wystawienia dla faktury sprzedaży, należy: 1.. Do wyboru .Aby zmienić miejsce pobierania danych o miejscowości wystawienia dla faktury VAT sprzedaży zaliczkowej cząstkowej, należy: 1.. Określić domyślne pobieranie Miejsca wystawienia i zatwierdzić przyciskiem Zapisz.Czy w Subiekcie GT można w jakiś sposób zmienić wygląd i układ faktury?. W oknie Faktura VAT sprzedaży zaliczkowa cząstkowa na zakładce Podstawowe wybrać źródło informacji o miejscu wystawienia..

Ponadto miejsce wystawienia, można ustawić indywidualnie w parametrach.

W oknie Faktura VAT sprzedaży zaliczkowa cząstkowa na zakładce Podstawowe wybrać źródło informacji o miejscu wystawienia.. W lewym, górnym rogu programu, w wyszukiwarce wpisać Typy dokumentów, wejść w wyszukany moduł, zaznaczyć Fakturę VAT RR i kliknąć górne menu Popraw.. W lewym, górnym rogu programu, w wyszukiwarce wpisać Typy dokumentów, wejść w wyszukany moduł, zaznaczyć Zamówienie od klienta i kliknąć górne menu Popraw.. Określić domyślne pobieranie Miejsca wystawienia i zatwierdzić przyciskiem Zapisz.A więc tak, wcześniej prawa dla poszczególnych użytkowników Subiekta GT także ustalałem w miejscu: Administracja->Słowniki->Personel Jednakże ponownie postanowiłem sprawdzić czy przypadkiem nie pominąłem opcji podglądu faktur.Wystawiam mu FV zbiorczą z utworzonych wcześniej dokumentów WZ.. Przejść do modułu Parametry - Faktura VAT sprzedaży zaliczkowa końcowa.. Z listy modułów wybrać Administracja - Parametry, a z listy parametrów Faktura VAT marża.. Z listy modułów wybrać Administracja - Parametry, a z listy parametrów Faktura VAT sprzedaży detaliczna.. W oknie Faktura VAT sprzedaży zaliczkowa na zakładce Podstawowe wybrać źródło informacji o miejscu wystawienia.. W lewym, górnym rogu programu, w wyszukiwarce wpisać Typy dokumentów, wejść w wyszukany moduł, zaznaczyć Fakturę detaliczną i kliknąć górne menu Popraw..

Do ...W celu ustawienia w programie Subiekt GT domyślnego miejsca wystawienia faktury VAT marża należy:.

W oknie Faktura VAT sprzedaży zaliczkowa końcowa na zakładce Podstawowe wybrać źródło informacji o miejscu wystawienia.. Do wyboru są 3 możliwości, takie jak:Aby zmienić miejsce pobierania danych o miejscowości wystawienia dla faktury VAT sprzedaży zaliczkowej cząstkowej, należy: 1.. Okazuje się że często te dane nie są tożsame i potem trzeba ręcznie adresować koperty a przy tym pamiętać która dla kogo, itd.. Do wyboru są 3 możliwości, takie jak:W celu ustawienia w programie Subiekt GT domyślnego miejsca wystawienia faktury VAT sprzedaży detalicznej należy:.. Do wyboru są 3 możliwości, takie jak:Aby zmienić miejsce pobierania danych o miejscowości wystawienia dla faktury VAT sprzedaży zaliczkowej końcowej, należy: 1.. W oknie Faktura VAT sprzedaży zbiorcza na zakładce Podstawowe wybrać źródło informacji o miejscu wystawienia.. Przejść do modułu Parametry - Faktura VAT sprzedaży zaliczkowa cząstkowa.. Przejść do modułu Parametry - Faktura VAT sprzedaży zaliczkowa cząstkowa.. Do wyboru są 3 możliwości, takie jak:Aby zmienić miejsce pobierania danych o miejscowości wystawienia dla faktury VAT sprzedaży zbiorczej, należy: 1..

Na fakturze widzę datę sprzedaży z dnia wystawienia faktury i datę wydania z dnia utworzenia WZ-tki.

Przejść do modułu Parametry - Faktura VAT sprzedaży zaliczkowa.. Przejść do modułu Parametry - Faktura VAT sprzedaży zbiorcza.. Chodzi mi o wstawienie adresu korespondencyjnego w miejsce danych kontrahenta, a dane kontrahenta przenieść w inne miejsce.. Domyślnie drukowane na dokumencie miejsce wystawienia, pobierane jest z Danych podmiotu, które są do stępne w górnym menu programu Podmiot - Dane podmiotu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt