Jak wypełnić kwestionariusz na szczepienie covid

Pobierz

Kwestionariusz należy uzupełnić w dniu szczepienia i przynieść ze sobą do punktu szczepień lub uzupełnić na miejscu w punkcie szczepień.. Tu możesz ściągnąć "Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID-19" w formacie pdf i w pliku docx.. Możesz też pobrać kwestionariusz, wydrukować i wypełnić go w domu, a następnie zabrać ze sobą na szczepienie.2.1.. PARTNERZY PORTALU PARLAMENTARNYW poniedziałek 25 stycznia ruszają szczepienia przeciwko COVID-19 dla seniorów.. Jest niezwykle ważne, aby odpowiadać na pytania zgodnie z prawdą i żeby odpowiedzi były aktualne na dzień szczepienia.. Wypełnij kwestionariusz, potwierdź (wraz ze zgodą na szczepienie) i podpisz.Jak wypełnić kwestionariusz Zaloguj się na Internetowe konto Pacjenta.. Kwestionariusz do pobrania i wydrukowania.. Jeśli kwestionariusz oraz zgoda zostaną wcześniej uzupełnione i podpisane, to nie będzie konieczności obecności rodzica podczas szczepienia.. Znajdują się tam informacje o stanie pacjenta - o wszystkich chorobach przewlekłych, przyjmowanych lekach oraz o wcześniejszych reakcjach alergicznych na leki, inne szczepionki czy zastrzyki.Kwestionariusz należy wypełnić przed wizytą u lekarza.. KWESTIONARIUSZ DO POBRANIA TUTAJ >>>.Kwestionariusz, który wypełnia i podpisuje pacjent, od kwietnia jest podstawą uproszczonej kwalifikacji do szczepienia przeciw COVID-19..

Kwestionariusz do wypełnienia przed szczepieniem na Covid-19.

Przed szczepieniem należy wypełnić kwestionariusz, na podstawie którego lekarz zdecyduje, czy dany pacjent .Każda ze szczepionych osób musi wypełnić kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19.. Należy też w karcie wpisać datę wypełnienia formularza.Jak wypełnić kwestionariusz Zaloguj się na Internetowe konto Pacjenta.. Kwestionariusz zawiera 18 pytań, m.in. o to, czy w ciągu ostatnich 14 dni wystąpiły u pacjenta objawy typowe dla COVID-19, czy o dodatni wynik testu na COVID-19 w ciągu ostatnich czterech tygodni.. "Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19" - bo tak brzmi pełna jego nazwa - można jeszcze.Kwestionariusz przed szczepieniem przeciw COVID-19 można wypełnić online za pośrednictwem Internetowego Konta Pacjenta - poinformowało w środę Centrum e-Zdrowia.. Kwestionariusz będzie dla pracownika medycznego podstawą decyzji, czy nastolatek może być zaszczepiony tego dnia.. To na podstawie tego, jak zostanie wypełniony kwestionariusz, lekarz podejmie decyzję, czy dana osoba kwalifikuje się do szczepienia na COVID-19..

Wejdź w zakładkę "Profilaktyka", kwestionariusz zobaczysz z prawej strony.

Lekarz może zadać dodatkowe pytania.. Kwestionariusz musi podpisać rodzic lub opiekun.Każdy pacjent zgłaszający się na szczepienie przeciwko COVID-19 musi dostarczyć lekarzowi lub medykowi wypełniony kwestionariusz badania przesiewowego - na jego podstawie następuje bowiem.Można już wypełniać kwstionariusz przed szczepieniem na Covid-19 na stronie IKP on-line; Do wyboru pacjenta pozostają także wcześniejsze możliwości wypełnienia kwestionariusza - wydruk i wypełnienie go w domu lub wypełnienie go przed zabiegiem w punkcie szczepień w czasie kwalifikacji przez lekarzaWarto ściągnąć go, wydrukować i wypełnić w domu.. Szczepień Ochronnych.. Wystarczy wydrukować go i wypełnić spokojnie w domu przed pójściem na .Przed szczepieniem wypełniasz kwestionariusz wstępnego badania przesiewowego, który jest podstawą dopuszczenia do szczepienia - przez pracownika medycznego.. W przypadku niejasności, należy poprosić o wyjaśnienie pracownika medycznego realizującego szczepienie.Niżej zamieszczamy link, który pozwala na bezpośrednie pobranie "Kwestionariusza wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem" na komputer i wypełnienie go w domu, przed udaniem się do punktu szczepień.. W razie wątpliwości lekarz może zadać dodatkowe pytania, które otworzą furtkę do zaszczepienia lub też nie.Przed szczepieniem trzeba wypełnić za dziecko kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego..

Najlepiej wypełnić go w domu przed pójściem do punktu szczepień.

Odpowiedź na poniższe pytania pozwoli lekarzowi zdecydować, czy można u Pani/Pana wykonać w dniu dzisiejszym szczepienie przeciw COVID-19.. Od II kwartału zmienił się sam proces kwalifikacji do szczepienia przeciw COVID-19.Teraz pacjent może wypełnić kwestionariusz badania przesiewowego przed szczepieniem przeciw COVID-19 na swoim Internetowym Koncie Pacjenta (IKP).Kwestionariusz przed szczepieniem przeciw COVID-19 można wypełnić online za pośrednictwem Internetowego Konta Pacjenta - poinformowało w środę Centrum e-Zdrowia.Skąd wziąć kwestionariusz i kiedy go wypełnić?. Nowy kwestionariusz i zmiana procesu kwalifikacji do szczepienia przeciw COVID-19.. msn wiadomości treść .Kwestionariusz przed szczepieniem przeciw COVID-19 można wypełnić online za pośrednictwem Internetowego Konta Pacjenta - poinformowało w środę Centrum e-Zdrowia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt