Gratulacje z okazji jubileuszu zespołu ludowego

Pobierz

Miniony czas działalności artystycznej to wspaniała historia wypełniona licznymi sukcesami i wieloma koncertami.. Z okazji trwającej ponad 2,5 godziny jubileuszowej gali, która odbyła się 10 listopada br., na hali sportowej w Wieliszewie, zaprezentowało się pięć grup .W dniach 12-13 lipca odbył się jubileusz 80-lecia Ludowego Klubu Sportowego Nafciarz Bóbrka.. "Niech to wyjątkowe Święto będzie dla Państwa chlubą i powodem do dumy".. Gratulacje z tej okazji kadrze i tancerzom złożyli wiceprezydent Ostrołęki Maciej Kleczkowski, a także dyrektor OCK Tadeusz Wiśniewski.. Jubileuszowemu koncertowi towarzyszyły wspomnienia, muzyka i śpiew "Kłodawiaków".. Dostojni i czcigodni goście, absolwenci, drodzy pedagodzy, kochani uczniowie, szanowni rodzice i przyjaciele naszej szkoły, spotykamy się dzisiaj, aby uczestniczyć w niezwykłej uroczystości poświęconej obchodom Jubileuszu 100-lecia Szkoły w Grębkowie.Podziękowania i gratulacje z okazji jubileuszu 50-lecia Zespołu Szkół Specjalnych w Erminowie.. Wyróżnienie jest ogromne, gdyż ze 124 zgłoszonych kandydatów wyłoniono zaledwie 10 zwycięzców .Członkinie KGW z Węgrzc Wielkich uczestniczyły w dożynkach centralnych, wojewódzkich, powiatowych i gminnych, na które wiły wieńce zdobywające najwyższe nagrody.. Mundur dodaje im powagi.. Wśród zaproszonych gości obecni byli: przedstawiciele Władz wojewódzkich, powiatowych i .Ludowy Zespół Śpiewaczy z Marzysza obchodzi w tym roku 35 rocznicę powstania, z tej okazji dnia 22 października odbyły się uroczystości z okazji tego zacnego jubileuszu..

Z okazji Jubileuszu 60-lecia otrzymaliśy wiele życzeń i gratulacji.

Dziękujemy za kultywowanie tradycji ludowych oraz promowanie gminy na festiwalach, przeglądach regionalnych i innych uroczystościach.. Pragniemy złożyć podziękowania wszystkim, którzy zechcieli uczestniczyć w naszym wielkim święcie.. Tam złożono .Jubileusz Regionalnego Zespołu Ludowego "Karniewiacy" - Aktualności - 26 kwietnia w Karniewie odbyła się uroczystość z okazji jubileuszu 50-lecia istnienia zespołu ludowego "Karniewiacy".. We mszy udział brały poczty sztandarowe PSL z terenu powiatu mińskiego .Gratulacje dla Zespołu Tańca Ludowego "Ostrołęka" 23 października 2019 Godzina: 15:50 .. W dniu jubileuszu, między wspominkami z minionych 20 lat wypełniały piosenki, jakie zespół ma w repertuarze.Najserdeczniejsze gratulacje i życzenia z okazji Jubileuszu 30 - lecia działalności Zespołu Ludowego "Zaburzanki".. Wydarzenie rozpoczęła msza święta w kościele pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej w Kaczynie, a następnie impreza przeniosła się do pobliskiego budynku Caritas diecezji kieleckiej.. Nie do przecenienia jest działalność tej znanej i cenionej instytucji kultury, której rozwój możemy obserwować na kulturalnej mapie miasta Krakowa.W filii bibliotecznej w Krosinie (gmina Grzmiąca) odbyło się spotkanie z okazji jubileuszu 70-lecia Biblioteki w Krosinie oraz 50-lecia Zespołu Ludowego Krosinianki z Krosina.Przemówienie z okazji Jubileuszu 100-lecia szkoły w Grębkowie..

Przedstawiciele samorządu ufundowali także okolicznościowy album z okazji jubileuszu.

Panie mają w sobie coś tak znakomitego, że pieśni, piosenki niemal same niosą się poza miejsce koncertowania.. Dyrektor Zespołu Szkół Budownictwa Nr 1 - Pan Zbigniew Talaga.Obecnie wieliszewski Zespół Tańca Ludowego "Promyki" liczy ponad 170 osób, ale przez jego szeregi przeszło w całej historii działalności grubo ponad tysiąc tancerzy.. W latach 70 -tych Panie z KGW własnoręcznie wykonały i ozdobiły stroje krakowskie oraz zakupiły buty dla powstającego Zespołu Ludowego.Podziękowania i gratulacje od samorządowców.. Od marca 2010 roku nowym instruktorem zespołu jest Tomasz Majtyka , który podczas dzisiejszego jubileuszu usłyszał wiele ciepłych słów za to co robi dla kultury ludowej zarówno na terenie gminy Osjaków, jak i całego powiatu wieluńskiego.Dnia 3 czerwca br. w Kiczkach odbyła się uroczystość z okazji 80-lecia Koła Gospodyń Wiejskich w Kiczkach połączona z Powiatowym Świętem Ludowym..

Życzenia i gratulacje członkom zespołu złożyli licznie zaproszeni goście.Gratulacje i życzenia.

Uroczystości rozpoczęła uroczysta msza święta w kościele parafialnym pw. św. Anny w Kiczkach w intencji Koła Gospodyń Wiejskich z Kiczek oraz Ruchu Ludowego.. "Życzę wielu kolejnych sukcesów i dalszej satysfakcji z rozwijania muzycznych pasji.. Dziś trudno wyobrazić sobie większość obchodzonych w Kobiórze świąt bez Państwa udziału.Gratulacje z tej okazji kadrze i tancerzom zBo|yli wiceprezydent OstroBˇki Maciej Kleczkowski, a tak|e dyrektor OCK Tadeusz Wi[niewski.. Uroczystości rozpoczęły się 12 lipca o godzinie 16:00 w Sali Domu Ludowego w Bóbrce występem Ludowego Zespołu Pieśni i Tańca Bobrzanie i Kapeli Ludowej Bobrzanie.Na ręce Szanownych Państwa pragnę złożyć serdeczne gratulacje z okazji jubileuszu 20-lecia prapremiery widowiska "Pastorele staropolskie", które zapoczątkowało istnienie Teatru.. "Z okazji Jubileuszu 40-lecia Zespołu Ludowego Mianka składam serdeczne gratulacje i podziękowanie za wkład w krzewienie lokalnej kultury oraz za promocję powiatu bielskiego" - czytamy na grawertonie.. Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 - Pan Andrzej Maciejak.. 9 kwietnia na scenie Akademickiego Centrum Kultury (Chatka Żaka) w Lublinie zaprezentował się w swoim koncercie Zespół Tańca Ludowego Tanew.Jubileusz 20 - lecia Zespołu Śpiewaczego "Pogórzanki" z Pawłokomy admin 5 lutego 2018 Rok szkolny 2017/2018 Dnia 4 lutego 2018 r. w sali Domu Strażaka w Pawłokomie odbyło się gminne wydarzenie kulturalne - uroczyste obchody jubileuszu 20 - lecia działalności artystycznej Ludowego Zespołu Śpiewaczego "Pogórzanki".Jak już wspomniano, zespół koncertuje również w strojach strażackich..

W czwartek 27 kwietnia odbyła się uroczystość jubileuszu 50-lecia Zespołu Szkół Specjalnych w Erminowie.

ZespóB otrzymaB nagrodˇ za osigniˇcia w dziedzinie twórczo[ci artystycznej oraz promocji województwa .Występ ZTL "TANEW" w ramach obchodu jubileuszu 55-lecia Zespołu Tańca Ludowego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.. Jubileusz 20 - lecia Zespołu Ludowego Grzegorzewianki Z miłości do muzyki .. Wyró|nienie jest ogromne, gdy| ze 124 zgBoszonych kandydatów wyBoniono zaledwie 10 zwyciˇzców.. Dyrektor Instytutu Pamięci Narodowej Oddział w Poznaniu - Pan Rafał Reczek.. .Drodzy Jubilaci!. Aktualności-> Transmisja wideo .. W imieniu Związku Artystów Scen Polskich, w imieniu wszystkich artystów tu w kraju, jak też tych, mieszkających i pracujących we wszystkich zakątkach świata, składam gorące gratulacje z okazji Jubileuszu 50-lecia sceny, bliskiej każdemu Polakowi i każdemu miłośnikowi teatru..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt