Ztm wniosek o e hologram

Pobierz

Wcześniej jednak drobny cytat ze strony ZTM, który ułatwi Wam przygotowanie się do poprawnego wypełnienia owego wniosku:ZTM przypomina: od 1 września uczniom przysługują bezpłatne przejazdy komunikacją miejską.. ZTM przypomina, żeby nie zwlekać do .Wniosek o wydanie kolejnej karty należy złożyć w dowolnym Punkcie Obsługi Pasażerów ZTM, opłata za wydanie duplikatu wynosi 14zł.. W tym wypadku o możliwości odbioru hologramu zostaniemy .załącznik nr 1 do zarządzenia nr 40/2018 Dyrektora ZTM z dnia 19.11.. Wniosek wraz ze zdjęciem należy złożyć w szkole, która przekaże go do ZTM.Z pewnością każdy mieszkaniec stolicy słyszał kiedyś o Karcie Warszawiaka.. WZÓR WNIOSKU - Karta Ucznia i e-hologram Karty Ucznia wraz z wgranym uprawnieniem będą wydawane przez .Riesenauswahl an Markenqualität.. Cały proces jest bardzo prosty.. By nie stracić prawa do zniżek, do końca września trzeba przedłużyć ważność e-hologramu warszawiaka na karcie miejskiej.Rok w rok ZTM wymaga potwierdzenia na karcie miejskiej, że nie przestaliśmy rozliczać się z podatków w Warszawie.. Po wyrobieniu karty zdjęcia zostaną zwrócone.. E-hologram wgrany w 2021 r będzie ważny do 30 września 2022 r. Jak sprawdzić ważność Karty?E hologram ztm.. Dla dzieci, które mieszkają na terenie Warszawy a uczęszczają do szkół poza miastem, uprawnienia wgrywane są na dany rok szkolny, na podstawie ważnej legitymacji szkolnej .Wniosek o wyrobienie Karty warszawiaka można złożyć osobiście, lub przez internet..

30 września mija termin przedłużenia e-hologramu!

E-hologram można oczywiście również wgrać w POP ZTM lub w jednym z dzielnicowych WOM-ów.. Do tej pory z możliwości tej skorzystało już 520 osób.Adres: Zarząd Transportu Miejskiego ul. Żelazna 61 00-848 Warszawa NIP: 526-025-16-41Pliki do pobrania - ZTM Warszawa.. 2018 r. nr wniosku WNIOSKODAWCA WYPEŁNIA TYLKO BIAŁE POLA data WNIOSEK O WYDANIE SPERSONALIZOWANEJ WARSZAWSKIEJ KARTY MIEJSKIEJ/ PRZYZNANIE UPRAWNIEŃ DO KARTY WARSZAWIAKA/KARTY MŁODEGO WARSZAWIAKA I Wnoszę o wydanie s personalizowanej WKM/przyznanie uprawnień do Karty Warszawiaka/Karty Młodego WarszawiakaW przypadku przysposobienia - odpis orzeczenia sądu o przysposobieniu dziecka (dzieci).. Żeby nie stracić zniżek, trzeba przedłużyć ich ważność.Wniosek wraz ze zdjęciem należy złożyć w szkole, która przekaże go do ZTM.. Kostenlose Lieferung möglichJeśli zaś nie mamy uprawnienia do zniżek lub z innego powodu naciśniemy "NIE", wgrywanie e-hologramu zostanie przerwane.. Wiele z tych osób nawet nie wie, że jest uprawniona do jej wyrobienia.. Potem trzeba potwierdzić (naciskając przycisk "TAK"), że w dalszym ciągu posiadamy uprawnienie do korzystania ze zniżek.ZTM Jak wgrać e-hologram w biletomacie?.

· Odbierz od razu swoją Kartę z wgranym e-hologramem.

W załączeniu opisane zdjęcia, szt. Karta zostanie wydana w ZTM/WOM podpis i pieczęć pracownika przyjmującego wniosek do wniosku dołączono dodatkowy formularz zawierający dane kolejnych dzieci e-hologram został wgrany w ZTM/WOMStrona wyłączona.. można zakupić wyłącznie w Punktach Obsługi Pasażerów .zostanie poinformowany o konieczności zgłoszenia się do POP ZTM z wymaganymi dokumentami.. W przypadku tej drugiej opcji wystarczy wejść na stronę .. Szczegóły w artykule poniżej.Wniosek o wydanie Karty warszawiaka można złożyć na dwa sposoby a)drogą elektroniczną - wypełniając formularz na stronie ZTM.. Wniosek o udzielenie lub zmianę zezwolenia na wykonywanie regularnych specjalnych przewozów osób w krajowym transporcie drogowym - pdf (55 KB) Rozkłady jazdy.. Zgodnie z Uchwałą Rady m. st. Warszawy, od 1 września 2017 roku na podstawie Karty Ucznia uprawnienie do bezpłatnych przejazdów przysługuje: uczniom szkół podstawowych i gimnazjów działających na terenie m.st Warszawy, a także uczniom klas gimnazjalnych w szkołach innego typu .WNIOSEK (składany tylko w wersji elektronicznej) o zawieszenie biletu okresowego lub zwrot kwoty za niewykorzystany bilet okresowy Dane posiadacza karty Imię* Nazwisko* Adres zamieszkania Nr telefonu1 Adres e-mail1 Wnioskuję o: (w okienku poniżej proszę wpisać odpowiednio 1 lub 2) 1.Rodzice dzieci uczęszczających do szkół warszawskich powinni wypełnić wniosek, do którego należy dołączyć aktualne zdjęcie o wymiarach 3,5 x 4,5 cm podpisane imieniem i nazwiskiem oraz nr PESEL..

Niedługo mija termin przedłużenia e-hologramu Karta Warszawiaka.

30 września mija termin przedłużenia e-hologramu!. W załączeniu opisane zdjęcia, szt. WKM zostanie wydana w ZTM/WOM* podpis i pieczęć pracownika przyjmującego wniosek do wniosku dołączono dodatkowy formularz zawierający dane kolejnych dzieci e-hologram został wgrany w ZTM/WOM* a pierwsze imię .W przypadku przysposobienia - odpis orzeczenia sądu o przysposobieniu dziecka (dzieci).. wniosek można wypełnić klikając w link.. Zapraszamy na nasze nowe strony: przypadku przysposobienia - odpis orzeczenia sądu o przysposobieniu dziecka (dzieci) W załączeniu opisane zdjęcia, szt. Karta/hologram zostanie wydana w ZTM/WOM podpis i pieczęć pracownika przyjmującego wniosek e-hologram został wgrany w ZTM/WOM a spersonalizowanej Warszawskiej Karty Miejskiej pierwsze imię: nazwisko: zamieszkujeJuż za ponad dwa tygodnie ważność stracą e-hologramy na kartach miejskich..

Po włożeniu karty do czytnika należy wybrać opcję wgrania e-hologramu.

Rozporządzenie MTBiGM w sprawie rozkładów jazdy - pdf (115 KB) Strategie.Jeśli wnioskuje o Warszawską Kartę Miejską dołącza do wniosku zdjęcie.. ZTM przypomina, żeby nie zwlekać do ostatniej chwili i zrobić to przy najbliższej okazji.. Karta Warszawiaka nie jest przywilejem .Wniosek o wydanie kolejnej karty należy złożyć w dowolnym Punkcie Obsługi Pasażerów ZTM, opłata za wydanie duplikatu wynosi 14zł.. Jeżeli nie posiadasz nośnika: · Złóż wypełniony wniosek, .· Punktach Obsługi Pasażerów (POP ZTM) i Wydziałach Obsługi Mieszkańców (WOM) - dla osób, które nie posiadają wgranego e-hologramu ważnego do 30.09.2021 oraz rodzin z trójką dzieci i wielodzietnych.. E-hologram można oczywiście również wgrać w POP ZTM lub w jednym z dzielnicowych WOM-ów.- Wniosek o wydanie Karty Ucznia można składać przez cały czas w jednym z kilkunastu Punktów Obsługi Pasażerów w Warszawie - mówi rzecznik ZTM, Igor Krajnow.· Złóż wypełniony wniosek, okaż wymagane dokumenty (szczegóły na stronie internetowej ZTM) i udostępnij nośnik (informacja o nośnikach powyżej).. Karty Ucznia wraz z wgranym uprawnieniem będą wydawane przez warszawskie szkoły.. Jeśli zaś nie mamy uprawnienia do zniżek lub z innego powodu naciśniemy "NIE", wgrywanie e-hologramu zostanie przerwane..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt